Gabinety psychologiczne

Karina Pochaba

Psycholog, Psychoterapeuta

Nazywam się Karina Pochaba, jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Pracuję łącząc podejście psychodynamiczne z systemowym, dopasowując je do osobistych potrzeb pacjenta, osobowości i problemu. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i nastolatków oraz terapię rodzin.

Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam Całościowy Kurs Psychoterapii w nurcie systemowo-psychodynamicznym prowadzony przez Fundację Kontekst w Krakowie, przygotowujący do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam liczne kursy i szkolenia min.: „Psychoterapia praktyczna” organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Katedrę Psychoterapii UJ CM, „Podstawy Terapii Dzieci”, Szkolenie w metodzie „Otwarty Dialog”, „Interwencja kryzysowa w praktyce psychologa klinicznego”.

Obecnie pracuję we własnym gabinecie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Centrum Medyczne „Da Vinci” i Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach klinicznych i terapeutycznych m.in. na Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz Zespole Leczenia Środowiskowego w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Pracowałam w ośrodkach oferujących rehabilitację społeczno – zawodową dla osób chorujących psychicznie, głownie z doświadczeniem psychoz i z upośledzeniem umysłowym.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów (w trybie indywidualnym i grupowym). Rozwój zawodowy kontynuuję biorąc udział w kursach, konferencjach i warsztatach. W pracy kieruję się najwyższymi standardami etyki zawodowej.

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Czytaj więcej