Paweł Cyrek

Fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutą, trenerem i doktorantem krakowskiego AWF-u.

Przy usprawnianiu pacjentów duży akcent kładę na współpracę dostosowaną do możliwości i ograniczeń podopiecznego. Równie ważnym aspektem terapii jest dla mnie znalezienie takiego rodzaju aktywności ruchowej, która da możliwość utrzymania efektu terapii.

Ośmioletnie doświadczenie w pracy nabywałem w rehabilitacji
pacjentów z chorobami zawodowymi oraz stanami pourazowymi. Od 2014 roku pracuję w Centrum Medycznym Da Vinci oraz jako konsultant w firmach wychodzących naprzeciw chorobom zawodowym swoich pracowników.

Ukończyłem kursy terapii manualnej (I moduł EB), uwalniania
mięśniowo-powięziowego (masaż tkanek głębokich), stabilizacji centralnej, stawów obwodowych, odcinka szyjnego kręgosłupa, Ocenę Funkcjonalną Wzorców Ruchu (FMS) oraz kurs Treninu Personalnego.

Łączę wieloaspektową diagnozę z terapią i indywidualnie dobranymi ćwiczeniami. Prowadzę także zajęcia treningu funkcjonalnego.

W wolnym czasie pływam, tańczę swinga, gram w tenisa ziemnego i czytam między innymi o stawach kolanowych.

Zofia Silczuk

Fizjoterapeuta

Ukończyłam Fizjoterapię na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ukończyłam Fizjoterapię na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W mojej pracy staram się łączyć wiedzę z różnych dziedzin fizjoterapii, tak by kompleksowo spojrzeć na problem pacjenta oraz zapewnić bezpieczny powrót do sprawności poprzez indywidualnie dobraną terapię.

Interesuję się fizjoterapią ortopedyczną, sportową i uro-ginekologiczną, terapią manualna oraz osteopatią.

Ukończyłam kursy: terapię manualną wg Mulligana, metodę PNF, kurs badania i fizjoterapii funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego, barkowego i skokowego , kurs terapii manualnej w koncepcji osteopatycznej oraz kurs kinesiotaping.

W wolnych chwilach ćwiczę Pilates, jeżdżę na nartach, podróżuje.

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Czytaj więcej