Gabinety psychologiczne

Karina Pochaba

Psycholog, Psychoterapeuta

Nazywam się Karina Pochaba, jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam liczne kursy i szkolenia min.: „Psychoterapia praktyczna” organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Katedrę Psychoterapii UJ CM, „Podstawy Terapii Dzieci”, Szkolenie w metodzie „Otwarty Dialog”, „Interwencja kryzysowa w praktyce psychologa klinicznego”.

Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia, Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży oraz we własnym gabinecie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach klinicznych i terapeutycznych m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim im. Mikołaja Kopernika w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży, w Zespole Leczenia Domowego, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Pracowałam w ośrodkach oferujących rehabilitację społeczno – zawodową dla osób chorujących psychicznie i z upośledzeniem umysłowym (Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowe Domy Samopomocy).

Pracuję łącząc podejście psychodynamiczne z systemowym, dopasowując je do osobistych potrzeb pacjenta, osobowości i problemu.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów (w trybie indywidualnym i grupowym). Rozwój zawodowy kontynuuję biorąc udział w kursach, konferencjach i stażach. W pracy kieruję się najwyższymi standardami etyki zawodowej.

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Czytaj więcej