Gabinety psychologiczne

Karina Pochaba

Psycholog

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem w  trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty  Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyłam kurs „Psychoterapia praktyczna” organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Katedrę Psychoterapii  UJ CM. Dodatkowo ukończyłam liczne szkolenia, między innymi z zakresu terapii zaburzeń odżywiania i interwencji kryzysowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach klinicznych i terapeutycznych m.in. w  Szpitalu Uniwersyteckim im. Mikołaja Kopernika w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży, na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Pracowałam w ośrodkach oferujących rehabilitację społeczno – zawodową dla osób chorujących psychicznie i z upośledzeniem umysłowym (Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowe Domy Samopomocy).

Pracuję łącząc podejście psychodynamiczne z systemowym, dopasowując je do osobistych potrzeb pacjenta, osobowości i problemu.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów (w trybie indywidualnym i grupowym). Rozwój zawodowy kontynuuję biorąc udział w kursach, konferencjach i stażach. W pracy kieruję się najwyższymi standardami etyki zawodowej.

 

 

 

 

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Czytaj więcej