Gimnastyka dla seniorów

Wszystkich Seniorów, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie, kondycje oraz dobre samopoczucie, zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez instruktora rekreacji ruchowej – fizjoterapeutę. Zapraszamy osoby chętne, bez względu na stopień zaawansowania i umiejętności. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę i poradnictwo z zakresu zdrowego stylu życia. Zachęcamy również do korzystania z naszej oferty ze względu na miłą atmosferę, możliwość twórczego spędzenia czasu, oraz integracji z grupą.

Grafik zajęć:
Poniedziałek – 11:00
Czwartek – 11.00
Pierwsze zajęcia dla nowych osób – gratis
Cena karnetu: 8 wejść – 110 zł
Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę – rehabilitantkę:
Maję Olejarczuk

MAJA OLEJARCZUK

MAJA OLEJARCZUK

Ruch od zawsze był dla mnie nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu ale i metodą zachowania zdrowia. Szkolenia i pracę zaczynałam w dziedzinie fitness, będąc przekonana, że zajęcia wzmacniające i szalone choreografie są tym, w czym będę się realizować. Tymczasem dopiero zanurzenie się w w metodzie pilates uświadomiło mi w którym kierunku pragnę się rozwijać.

Dziś prowadzę treningi pilates, stretching, zajęcia dla seniorów, kobiet w ciąży i po porodzie, stawiając na świadomą pracę z ciałem, która pozwala zmierzyć się z jego ograniczeniami lub dysfunkcjami. Czerpię z nich ogromną radość i satysfakcję, którymi, mam nadzieję, udaje mi się zarażać moich podopiecznych.

Jestem współtwórcą systemu treningowego Aktywny Senior realizowanego w ramach unijnego programu Pora dla Seniora. Tworzę też autorski projekt Aktywna Mama przeznaczony dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wciąż korzystam z wiedzy i doświadczenia moich mentorów, szkoląc się regularnie i biorąc udział w licznych warsztatach.

Ukończone szkolenia:

OM® Fitness Instruktor
OM 3/4 dance 3/4 step ®
OM® Body Ball
PortDeBras®
MK Pilates Stage1

MK Pilates Stage2 (w toku)
OM® Staw kolanowy
OM® TriloChi
Reiki I

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
Aktywność fizyczna kobiet po porodzie
OM® Dieta i suplementacja
Budowanie masy mięśniowej na diecie wegńskiej

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Sprawdź ofertę promocyjną DaVinci!

Czytaj więcej